Úspěchy žáků literárně-dramatického oboru

Žáci literárně-dramatického oboru velmi úspěšně reprezentovali školu v recitátorských soutěžích.

V okresním kole postupové přehlídky na Dětskou scénu 2024 získaly postup Aneta Frühaufová a Dorota Blažková. Ocenění poroty získala Amálie Ficová.

V krajském kole přehlídky sólových recitátorů Wolkrův Prostějov získala postup na celostátní přehlídku Ema Běhlová.

V krajském kole soutěže žáků ZUŠ v sólovém projevu získli naši žáci skvělá ocenění. Výsledková listina je níže.

Na krajské přehlídce mladého divadla STylem získala ocenění za herecký výkon v inscenaci Blues pro černého kocoura Ema Svobodná.

Všem gratulujeme k získaným oceněním a gratulujeme také jejich pedagogům za kvalitní přípravu na soutěže.